تبلیغات

HHHFU :: World Wrestling Entertainment

        

پپیغام مدیر : با سلام خدمت شما کاربر محترم.ضمن تشکر از حضور شما در این وبلاگ WWE-Live از شما خواهشمندیم که تمامی مطالب این وبلاگ را بطور کامل مطالعه نمایید و به تمام این صفحات این وبلاگ بازدید به عمل بیاورید و درصورتی که لینک مورد علاقه شما در مطالب ما یافت نشد در قسمت " نظرات"برای ما ارسال کنید .

چمپین های اسمکداون

SmackDown Champions

-----------------------

Jeff Hardy

Jeff Hardy

 -----------------------
 Shelton Benjamin

Shelton Benjamin

 
----------------------- 
Michelle McCool
 
Michelle McCool
 
----------------------- 
Carlito

Carlito

 -----------------------
 Primo Colon

Primo Colon

چمپین های راء

Raw Champions

----------------------- 

John Cena

John Cena

 ----------------------- 
William Regal

William Regal

----------------------- 
Beth Phoenix

Beth Phoenix

 
چمپین های ای سی دابلیو

ECW Champions

-----------------------

Matt Hardy

Matt Hardy

-----------------------
The Miz

The Miz

-----------------------
John Morrison

John Morrison

RAW

!SmackDown

MR.Kennedy

ECW

TNA

HHHFU :: World Wrestling Entertainment
به نظر شما چه کسی برنده کمربند سنگین وزن می شود ؟ •
(( برای تبادل لوگو اول لوگو مارو در وب یا وبلاگتون قرار دهید بعد به ما خبر دهید تا لوگوتونو در لوگودونیتون قرار دهیم ))

لینك به ما

HHHFU :: World Wrestling Entertainment


لوگوی دوستان

Wrestling Iranian Media

-----------------------

ستاره ها و اسطوره های کشتی کج

-----------------------

-----------------------


دانلود بهترین مسابقات کشتی کج

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

سلام

با اخبار آرماگدون در خدمتتون هستیم.

اخبار: شرح مسابقات

رخداد: آرماگدون

تاریخ: 15 دسامبر 2008

قبل از پی پی وی یک دارک مچ داریم بین قهرمانان جدید تیمی جهان میز و موریسن در برابر جستس و فستس آهنگ و پرومو آرماگدون زده می شه و مردم استقبال می کنند. جیم راس به همه خوش آمد می گه و می گه " این آخرین پی پی وی امسال هستش".

----------------------------------------------------------------------------------------

مت هاردی در برابر ولادیمیر کوزلاو ( 1 در برابر 1 کمربندی جا به جا نمی شه )

ای سی دابلیو  چمپین مت هاردی وارد رینگ می شه . این بازی سر کمربند نیست و بیشتر جنبه انتقام گیری داره . صحنه هایی از درگیری های کوزلاو و مت هاردی در اسمکداون و ای سی دابلیو نشون داده می شه . آهنگ کوزلاو زده می شه همه اونو هو می کنند کوزلاو آمادست و معلوم اومده تا انتقامش رو از مت هاردی به خاطر این که نگذاشت کوزلاو چلنجر ادج شود انتقام گیرد. زنگ زده می شه بازی شروع می شه . مت هاردی و کوزلاو گلاویز می شن کوزلاو به عقب می ره ولی مت هاردی همینطور می ره جلو و به کوزلاو فشار می یاره حالا هاردی یک لگد به شکم کوزلاو می زنه کوزلاو به گوشه لینگ می ره هاردی می خواد دوباره لگد بزنه اما کوزلاو جا خالی می ده و به هاردی ضربه وارد می کنه و هاردی سریع جا خالی می ده و رولینک آپ می کنه داور می شماره 1...2.. اما کوزلاو بلند می شه و عصبانی هستش و هاردی رو محکم به میله های گوشه رینگ می کوبه. هاردی روی زمین افتاده کوزلاو اونو به وسط رینگ می یاره و سابمیشن لاک ( فن قفل ) روی دست مت هاردی می ره . مت هاردی تلاش می کنه قفل باز کنه و با پا به شکم کوزلاو ضربه وارد می کنه . کوزلاو هنوز قفل رو نگه داشته اما دیگه نمی تونه و با عقب می ره. مت استیکر یکی از گوینده های ای سی دابلیو می گه که " مت هاردی امشب در برابر غول روسی و یکی از سخت ترین حریف هاش قرار گرفته. هاردی به سمت کوزلاو می ره تا اینجا هردو خوب کار کردن همه تماشاگرا یک صدا مت هاردی رو تشویق می کنند و جو به نفع هاردیکوزلاو یک اسلم می زنه و کاور می کنه داور می شماره 1...2.. ولی هاردی می خواد بلند بشه که ولادیمیر کوزلاو سابمیشن لاک  دست می زنه امشب به دست های مت هاردی کوزلاو فشار های زیادی آورد. همینجوری که دست های مت هاردی رو نگه داشته اونا بلند می کنه و با کله محکمش یک ضربه به قفس سینه مت می زنه کاور می کنه 1...2... ولی مت بلند می شه . کوزلاو دوباره قفل می کنه اما اینبار بر بازو های مت هاردی کار می کنه مت هاردی تحمل می کنه تماشاگرا ورزشگاه رو گذاشتن رو سرشون و هاردی هاردی می کنند . مت هاردی به سختی بلند می شه اما کوزلاو با یک ضربه محکم مت هاردی رو نقش زمین می کنه این بار روی بازوی چب مت هاردی یک سابمیشن می زنه و روی اون بازو کار می کنه. هاردی به طرف طناب ها می ره و طناب ها رو می گیره و کوزلاو باید قفل ول کنه هاردی یک ضربه محکم به کوزلاو می زنه و به بالای طناب ها می ره و با دو دست بر کمر کوزلاو می زنه . حالا هاردی بازی رو در دست گرفته در گوشه رینک به کوزلاو چند ضربه وارد می کنه و ساید افکت می زنه داور می شماره مت هاردی کاور کرده 1...2.. ولی کوزلاو بازم بلند می شه . در این هنگام دوربین بازو چب هاردی رو نشون می ده که داره خون می یاد هاردی آسیب دیده در همین هنگام هاردی می ره واسه فینیشرش توست آف فیت ولی کوزلاو نمی زاره و به هاردی ضربه می زنه و او رو به زمین می اندازه حالا داور می شماره و کوزلاو کاور کرده 1...2. هاردی بلند می شه. هاردی از فرصت استفاده کرده و یک رولینگ آپ می کنه داور می شماره 1...2.. ولی کوزلاو بلند می شه کوزلاو یک اسلم می زنه و هاردی رو به طناب ها می زنه و با کله به قفس سینه هاردی ضربه وارد می کنه و کاور می کنه 1...2...3 کوزلاو انتقام خود رو می گیره و برنده می شه.

برنده : ولادیمیر کوزلاو.

 

در بک استیج می بینیم که ویکی و چاوو گروو درباره بازی ولادیمیر کوزلاو با مت هاردی حرف می زنند و مت هاردی رو مسخره می کنند. در بک استیج دیگر اوو داره با هورنزووگل حرف می زنه که فینلی می یاد و می گه "برای بازی امشب باید آماده بشی"

 

----------------------------------------------------------------------------------------

ری میستریو در برابر سی ام پانک ( وان کانتر مچ برای کمربند بین قاره ای )

به ورزشگاه بر می گردیم . اعلام می شه این مسابقه مسابقه از توورمنت وان کانتر مچ برای کمربند اینترکانتینتال بین قاره ای هست و فینال این مسابقات هست . قهرمان بین قاره ای ویلیام ریگال و لایلا معرفی می شن و وارد می شن بعد از اون آهنگ ورودی ری میستریو زده می شه و در میان تشویق هوادارانش می یاد و داخل رینگ می شه. اون امشب صورتی و مشکی پوشیده و از نقاب مشکی و صورتی هم استفاده کرده . ری منتظر حریف خودش سی ام پانک هست که به تازگی کمربند تاگ تیم رو از دست داده اون می یاد تو بازی شروع می شه. هردو حریف دوست دارند برنده این مسابقه و چلنجر ویلیام ریگال بر سر کمربند بشن . سی ام پانک با قفل کردن دستاش بهم داره خودشو آماده می کنه مثل اول همه مسابقه ها دوتایشو به سمت هم دیگه یورش برده و گلاویز می شن که ری با سرعت خودش یک کاور انجام می ده ولی حتی یک شماره هم نمی کشه . پانک یک سابمیشن فن قفل بر روی پای ری می ره که ری با تلاش و مقاومت اونو باز می کنه و از موقعیت استفاده می کنه و با دو پا پانک رو بین دو طناب می دازه می خواد 619 بزنه که پانک بلند می شه و اجازه کار نمی ده . حالا پانک می ره واسه فینیشرش گو تو اسلیپ اما ری با آرنج به صورت پانک ضربه می زنه و اجازه کار نمی ده پانک اونو به بیرون رینگ نزدیک ویلیام ریگال و لایلا می اندازه و به طرف ری از رو طناب ها شیرجه می ره ری رو به رینگ بر می گردونه کاور می کنه داور می شماره 1...2.. ری می یاد بیرون. پانک ری رو بلند می کنه و بر روی زانوی خودش فرود می یاره و کاور می کنه داور می شماره 1...2.. ری می یاد بیرون . پانک می خواد یک فن قفل اجراء کنه که ری به کله ی اون ضربه وارد می کنه و با استفاده از طناب ها یک لگ دراپ روی پانک اجراء می کنه دوباره می خواد این کارو کنه که پانک با زانو به او ضربه می زنه و کاور می کنه 1...2.. ولی ری می یاد بیرون . ری میستریو بلند می شه و پانک یک اسکووب اسلم زیبا بهش می زنه . پانک سعی داره با سابمیشن ری رو وادار به تپ اووت و تسلیم شدن کنه ری طناب هارو با دست می کیره سی ام پانک ری رو ول می کنه . پانک فن قفل جان سینا یعنی اس تی اف یو رو روی ری اجراء می کنه اما نه به اون کیفیت ری طناب هارو می گیره و دوباره پانک اونو ول می کنه حالا ری یه حرکت روی پانک می ره . ری قفل می کنه پانک به سخته مثل ری طناب رو می کیره و قفل رو باز می کنه پانک فشار زیای رو تحمل کرده. ری می خواد دوباره روی پانک فشار بیاره و اون یک دراپ کیک اجراء می کنه و پانک رو به بیرون رینگ می فرسته و یک شیرجه زیبا و خطری بر روی پانک می ره . ری میستریو یک کراس بادی به پانک می زنه اونو به رینگ می بره کاور 1...2.. حالا پانک به کله ری ضربه می زنه و بلند می شه . ری اونو به سرعت رولینگ آپ می کنه داور می شماره 1...2... خیلی نزدیک بود پانک به ری ضربه می زنه حالا اونو زیر فشار قرار می ده ری می خواد بره واسه 619 ولی پانک اونو واسه فینیشرش جی تی اس گو تو اسلیپ بلند می کنه اما به طور ناگهانی کله پانک بین طناب ها قرار می گیره و ری 619 رو با موفقیت می زنه می ره بالای رینگ و با یک پرش استثنایی اسپلش می زنه . کاور می کنه 1...2... پانک بلند می شه ری باور نمی کنه می خواد پانک رو بلند کنه اما پانک می ره واسه فینیشرش گو تو اسلیپ رو با موفقیت اجراء می کنه 1...2...3 و پانک در شگفتی خودش چلنجر ویلیام ریگال در یک بازی سر کمربند بین قارهای می شه.

برنده : سی ام پانک و چلنجر ویلیام ریگال در یک بازی سر کمربند اینترکانتینتال شد.

 

در همین هنگام جف هاردی رو در یک اتاق تاریک نشون می ده که عصبی او می گه " هرکسی به من ضربه زده منو نابود کرده امشب باید جواب پس بده و من اونو نابود می کنم امشب کمربند مال منه"

 

----------------------------------------------------------------------------------------

جی بی ال کارمند جدیدش رو معرفی می کنه.

آهنگ جی بی ال زده می شه همهه اونو هوو می کنند او با لیموزینش می یاد تو خیلی خوشحال به وسط رینگ می یاد . او اعلام می کنه " من خیلی خوشحالم که کارمند جدید خودم رو معرفی کنم شاون مایکل " در همین هنگام آهنگ شاون مایکل زده می شه شاون مایکل با حایتی افسرده می یاد وسط رینگ اون می گه " من الان سال های زیادی که در این کمپانی دابلیو دابلیو ای کار می کنم . ایمن شدن در اقتصاد زیاد بعد نیست. من 20 سال در این کمپانی کار کردم و به یک سوپراستار تبدیل شدم پول هامو واسه دوستام و ماشین خوشگذرانی و ... خرج کردم بار ها خودمو جراحی کردم "در همین هنگام انگار کسی در ورزشگاه نیست همه در شوک هستند و سکوت کردن مایکل ادامه می ده "من همه اینا رو به خاطر پیشنهاد جی بی ال گفتم  من از اون متنفرم اون قلدر از خود راضی هست و باید سرزنش بشه و خودشو تغییر بده اما من مجبورم به خاطر اقتصاد خوانوادم این پیشنهادو قبول کنم " و با جی بی ال دست می ده . مردم همه داد می زنند" تو خودتو فروختی" و در حالی که مردم اینو می گنند جی بی ال رینگ رو ترک می کنه شاون مایکل در وسط رینگ وایساده و خیلی غم انگیز هست.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

در ورزشگاه آهنگ ورودی مارک هنری زده می شه به همراه تونی اطلس وارد می شه در این هفته های اخیر درگیری های زیادی با فینلی داشته واسه همین جنرال منجر ای سی دابلیو تدی لانگ یک مسابقه بل فست که دیسکورو وکیشن نداره و کاور ها همجا شمرده می شه واسشون قرار داد . آهنگ فینلی زده می شه او با چوب دستی خودش می یاد تو چوب دستیش از همیشه گنده تره فینلی وارد رینگ می شه . در ابتدا فینلی با چند ضربه مارک هنری رو به بیرون رینگ می بره فینلی یک میز از زیر رینگ در میاره اما مارک هنری اونو به طرف تماشاگرا می اندازه و فینلی در میان ازدحام می یفته.مارک هنری به رینگ برمی گرده فینلی وسایلی از زیر رینگ به داخل رینگ می فرسته و به داخل رینگ می ره . مارک هنری فینلی رو به طرف طناب ها می فرسته و یک اسپلش بهش می زنه حالا فینلی با پا چند ضربه به مارک هنری می زنه و خودش می ره بیرون رینگ و سطل آشغال رو به داخل رینگ می اندازه ولی تونی اطلس پاشو می گیره و با در سطل آشغال به اون ضربه می زنه و فینلی رو داخل رینگ می اندازه فینلی بلند می شه و مارک هنری با در سطل آشغال ضربه ای به سره فینلی می زنه. فینلی به سختی بلند می شه در همین هنگام مارک هنری یک اسپلش می زنه و فینلی به بیرون رینگ پرت می شه . مارک هنری اونو به کاور می کنه و داور میشماره 1...2.. فینلی بلند می شه هنری فینلی رو به یک طرف دیگه پرت می کنه در همین هنگام فینلی یک سطل آشغال ور می داره و با اون یک ضربه به هنری می زنه و اونو به داخل رینگ می فرسته در داخل رینگ فینلی یک دب دی تی به مارک هنری می زنه بعد سطل آشغالو روی سر  هنری می زاره و با لگد به اون می زنه و کاور می کنه 1...2.. ولی فینلی بلند می شه . حالا هنری بلند شده و چند هدبوت می زنه حالا به فینلی لگد می زنه . فینلی بلند می شه و چوبش ور می داره ولی هنری یک ریکیشی اسپلش می زنه و چوب مخصوص فینلی می یفته . فینلی یکی از چوب هایی که به عنوان سلاح در زیر رینگ هست دستش می گیره و به هنری ضربه می زنه هنری تحمل می کنه و دفاع می کنه و چوبو از دست فینلی می گیره و اونو می شکونه . فینلی یک چوب دیگه ور می داره و مثل دیوونه ها به شدت به مارک هنری ضربه می زنه هورنزووگل به کنار رینگ می یاد ولی هنری دنبالش می کنه و اون به زیر رینگ می ره در همین حال اطلس دنبالش می گرده هنری سطل آشغالی رو به گوشه رینک می زاره و فینلی رو به اون طرف می اندازه می یاد که با سطل آشغال به فینلی ضربه وارد کنه که فینلی یک دراپ کیک بهش می زنه هورنزووگل از طرف دیگه رینگ می یاد بیرون و به فینلی چوب مخصوصش که در این مسابقه به خاطر حریفش مارک هنری سر این چوب چند برابر شده می ده و فینلی یک ضربه به هنری وارد می کنه ضربه شدیدی بود با اون چوب گنده > داور می شماره 1...2...3 و فینلی برنده می شه. بعد مسابقه فینلی و هورنزووگل با هم شادی می کنند و پدر و پسر همدیگر رو بغل می کنند.

برنده: فینلی .

 

----------------------------------------------------------------------------------------

باتیستا در برابر رندی ارتون (1 در برابر 1 )

این مسابقه به خاطر درگیری های باتیستا با رندی ارتون . یک وییو از همین درگیری ها در ورزشگاه نشون داده می شه . آهنگ باتیستا زده می شه در میان تشویق تماشاگرا نی یاد داخل رینگ آهنگ رندی ارتون زده می شه تماشاگرا کمتر تشویق می کنند او با مانو و کودی رودس می یاد تو . زنگ مسابقه زده می شه بازی شروع شده دونفر به هم نزدیک می شن و گلاویز می شن. باتیستا با یک حرکت رندی ارتون رو به زمین می کوبه رندی بلند می شه .دوباره به همین نزدیک ارتون به باتیستا یک ساید هد لاک می زنه دوباره گلاویز می شن در گوشه رینگ رندی ارتون هدلاک می زنه . در این هنگام ارتون یک جا وایستاده و عده ای از مردم اونو تشویق می کنند. باتیستا می ره و طناب ها رو می گیره داور می گه باید ملش کنه که رندی ارتون باتیستا رو به بیرون رینگ می فرسته و حواس داور رو پرت می کنه در همین هنگام مانو و کودی رودز باتیستا رو دارند می زنند ولی داور دید و مانو و کودی رودس رو از اینکه کنار رینگ باشند اخراج کرد و اون ها باید به بک استج برند . هردو با عصبانیت به بک استج می رند باتیستا می یاد به داخل رینگ دو نفر گوشه رینک هستند ارتون به باتیستا حمله می کنه و اونو به زمین می اندازه و با پا به بازو های باتیستا می زنه و قفل می کنه . باتیستا قفل باز می کنه حالا باتیستا بازی رو در دست می گیره و با ضربات قدرتی که ارتون وارد می کنه سعی می کنه که بازی رو در کنترل خودش تگه داره باتیستا چند کلوزلاین می زنه و اونو به گوشه رینگ می بره و می خواد یک باتیستا بمب بزنه . اورتان نمی زاره و یک نک بریکر می زنه با زانو به کله باتیستا فشار می یاره بعد کاور می کنه 1...2.. باتیستا . ارتون روی گردن باتیستا فشار می یاره و قفل می کنه . حالا باتیستا سک اسکوپ اسلم قوی می زنه . باتیستا رندی رو به بیرون رینگ پرت می کنه رندی از شونه احساس درد می کنه گوینده ها می گن " مثل اینکه ارتون با این حرکت دوراره مصدومیت واسش پیش بیاد " باتیستا اونو به داخل رینگ می یاره و ک دی دی تی می زنه کاور می کنه 1...2.. ولی ارتون بلند می شه و به باتیستا ضربه وارد می که در همین هنگام ارتون روی زانو باتیستا کار می کنه و به زانوش ضربه وارد می کنه حالا ارتون با زانو روی سز باتیستا می پره و اونو به بیرون رینگ می بره ارتون به داخل رینگ بر می گرده و باتیستا به سختی این کارو می کنه باتیستا دال رینگ افتاد . ارتون به باتیستا نگاه می کنه و منتظر باتیستا بلند شه تا ضربه قوی پاش. به اون وارد کنه ولی باتیستا به اون یک سایداسلم می زنه. هردو بر روی زمین هستند باتیستا به کمک طناب ها بلند می شه . ارتون می خواد کلوزلاین بزنه اما باتیستا دفاع می کنه و یک کلوزلاین دیگه می زنه و ارتون رو به بیرون رینگ پرت می کنه . باتیستا به بیرون رینگ می ره و به رندی ارتون ضربه وارد می کنه و به داخل رینگ می یارتش . باتیستا ارتون رو یه گوشه رینگ می فرسته و به اون ضربه می زنه حالا چند حرکت از باتیستا باتیستا می یاد یه حرکت دیگه بره که ارتون دفاع می کنه و یک سوپلکس می زنه ارتون می یاد یک حرکت بره که باتیستا دفاع می کنه و یک اسپاین باستر می زنه کاور می کنه داور می شماره 1...2.. ولی ارتون بلند می شه . ارتون و باتیستا سعی می کنند فینیشر هاشو بزنند ارتون به باتیستا چند لگد می زنه و بعدش یک نکبریکر . ارتن می ره واسه ار کی او اما باتیستا دفاع می کنه و یک اسلم می زنه کاور می کنه 1...2... اما ارتون بلند می شه ارتون یک دی دی تی به باتیستا می زنه باتیستا به کمک طناب ها بلند می شه ارتون به طرف باتیستا می ره اما ناگهان باتیستا یک لگد به شکم رندی ارتون می زنه و اونو به روی شونه هاش می بره و باتیستا بمب رو اجرا ء می کنه 1...2...3 و بازی رو می بره.

برنده: باتیستا

 

----------------------------------------------------------------------------------------

تیم میشل مکول ماریا میکی جیمز و کلی کلی در برابر تیم ماریس ویکتوریا ناتالیا جیلیان (دیواس تاگ تیم مچ 4 در برابر 4 )

تیم محبوب مکول ماریا میکی و کلی کلی می یان تو همه اون ها لباس قرمز پوشیدن. حالا تیم هیل ها ( منفور ) ماریس ناتالیا ویکتوریا و جیلیان وارد رینگ می شن. اون ها هم مانند تیم مقابل یک رنگ پوشدن و همه سبز پوشیدن . بازی با میکی و ماریس شروع می شه. هردو با هم درگیر شدن میکی سعی داشت با ضربات پشت سرهم تعادل ماریس رو به هم بزنه ولی ماریس میکی رو به طرف یارای خودش می بره و تاگ می کنه. ناتالیا می یاد تو ولی میکی با ضرباتی اونو به طرف یارای خودش می بره و با کلی کلی تاگ می کنه. اما ناتالیا سریع یک هد لاک رو انجام می ده و کلوزلاین می زنه بعد با جیلیان تاگ می کنه. جیلیان سریع پین می کنه 1..اما کلی کلی اون کنار می اندازه و با ماریا تاگ می کنه. ماریا ضربات قوی به جیلیان وارد می کنخه و کاور می کنه داور می شماره 1...2. اما ویکتوریا وارد رینگ می شه و از باخت تیمش جلوگیری می کنه ماریا به مکول تاگ می کنه . مکول وارد می شه و بعد از مدتی فینیشر خودش رو می زنه و بازی رو به نفع تیمش تموم می کنه.

برنده : تیم میشل مکول ماریا میکی جیمز و کلی کلی.

 

 

 

قهرمان سنگین وزن جان سینا در برابر کریس جریکو ( تایتل مچ سر کمربند )

در ورزشگاه هستیم نوبت به بازی جان سینا در برابر کریس جریکو می شه این مسابقه بر سر کمربند سنگین وزن می باشد. آهنگ جریکو زده می شه و اون در میان هو تماشاگرا می یاد تو مردم از اون تنفر دارند و او یک بازیکن هیل ( منفور) هست.آهنگ جان سینا زده می شه او در میان تشویق تماشاگرا به وسط رینگ می یاد او بر عکس چلنجر خود کریس جریکو یک چهره محبوب در میان مردم می باشد. لیلیان گارسیا دیوا راء مسابقه رو اعلام می کنه و هردو بازیکن رو معرفی می کنه و سپس اعلام می کنه که این بازی بر سر کمربند سنگین وزن می باشد و کمربند  تنها با سابمیشن و پینفال جا به جا می شه . زنگ مسابقه زده می شه و مسابقه آغاز می شه . در اول بازی جریکو یک هدلاک می زنه و جان سینا رو بر زمین می اندازه و روی گردن سینه کار می کنه حالا جریکو با پا با پهلوی سینا می زنه. حالا سینا بلند می شه و چند ضربه به جریکو می زنه و اونو به بیرون رینگ می اندازه جریکو در حالی که به سینا نگاه می کنه کمی به بیرون رینگ می چرخه و به داخل رینگ می یاد . جریکو یک هدبوت می زنه و رو دست راست سینا فشار می یاره حالا بلند می شند و جریکو یک کلوزلاین می زنه. جریکو قفل می کنه و رو گردن جان سینا کار می کنه در همین هنگام سینا سعی داره با ضرباتی قفل جریکو رو باز کنه ولی جریکو قفلش رو نگه می داره اما سر انجام جریکو قفل رو باز می کنه . جریکو و جان سینا بلند می شند جان سینا می ره واسه اف یو ولی جریکو یک دی دی تی می زنه. جریکو می ره بالای طناب ها می گره سینا رو هوال می گیرتش اما جریکو با آرنج به صورت سینا می زنه و کاور می کنه 1...2.. ولی سینا بلند می شه جریکو با زانو به گردن سینا ضربه می زنه و قفل می کنه. کریس جریکو روی گردن سینا دوباره کار می کنه . سینا طناب ها رو دوباره می گیره و جریکو ولش می کنه دوباره به گردن جان سینا ضربه وارد می کنه و یک فن قفل می زنه سینا داره تسلیم می شه ولی ناگهانی مقاومت می کنه کریس جریکو می خواد یک شولدر بلاک بزنه که جان سینا جا خالی می ده و یک اسلم می زنه می ره واسه اف یو اما جریکو قفل والز آف رو اجراء می کنه سینا طناب ها رو می گیره و قفل رو بازی می کنه حالا موفق می شه سوپلکس بلی تو بلی رو اجراء کنه حالا کاور می کنه 1...2.. . حالاجریکو سینا رو به گوشه رینگ می بره و بهش ضرباتی رو وارد می کنه می خواد سوپلکس بزنهاما سینا دفاع می کنه و تظاهر به می کنه که می خواد به جریکو اف یو بزنه اما جریکو عقب می ره و ناگهانی یک کدبرکر می زنه و کاور می کنه 1...2.. ولی در ناباوری سینا بلند می شه . جریکو باورش نمی شه . کریس جریکو با داور بحث می کنه که در همین حال سینا ناگهان بلند می شه و به جریکو اف یو می زنه هر دو روی زمین میفتند سینا به سختی خودشو به جریکو می رسونه و کاور می کنه 1...2..  . سینا عصبانی می شه و به طرف جریکو یورش می بره که جریکو رول آپ می کنه ولی سینا فرار می کنه . جان سینا خیلی سریع اس تی اف یو می زنه جریکو داره درد می کشه می ره نزدیک طناب ها ولی سینا بلند می شه و اونو به عقی می کشه و به وسط رینگ می بره دوباره اس تی اف یو رو انجام می ده و جریکو این بار دیگه نمی تونه تحمل کنه و تسلیم می شه و زنگ به صدا در می یاد و سینا قهرمان سنگین وزن می مونه .

برنده : جان سینا (ماندن قهرمان سنگین وزن دابلیو دابلیو ای)

 

 

 

ادج در برابر تریپل اچ در برابر جف هاردی ( تایتل مچ سر کمربند )

حالا به مین اونت آرماگدون مسابقه ای بر سر کمربند دابلیو دابلیو ای که به شکل تریپل ترت مچ برگزار می شه. آهنگ تریپل اچ زده می شه اون در میان تشویق تماشاگرا می یاد تو  اون به شدت تشویق می شه. آهنگ جف هاردی هم زده می شه و او هم در میان تشویق می یاد تو آهنگ چمپین ادج زده می شه او با عنوان خود می یاد تو رینگ مردم اونو به شدت هو میکنند. زنگ مسابقه زده می شه و بازی آغاز می شه در ابتدا تریپل اچ به سمت جف هاردی یورش می بره و ادج هم اونو از پشت می زنه تریپل اچ برمی گرده ادج دو می زنه و در این هنگام جف هاردی روی هردو اونو می پره. هر سه گوشه رینگ افتادنند جف هاردی میاد بلند بشه که تریپل اچ اونو می زنه و به بیرون رینگ می اندازه. حالا ادج هم به روی سر جف هاردی می پره در بیرون رینگ. تریپل اچ به بیرون رینگ نزدیک جف هاردی می ره و به اون یک کلوزلاین می زنه در همین هنگام ادج با پا به صورت تریپل اچ می زنه. ادج روی دست راست تریپل اچ کار می کنه و اونو به داخل رینگ می اندازه . حالا دوباره چند ضربه به دست اون می زنه . حالا ترپل اچ چند ضربه به ادج می زنه و اونو به طرف طناب ها هل می ده و با زانو به صورت ریتد آر سوپر استار ادج می زنه و بعد یک نک بریکر می زنه. تریپل اچ ادج رو به کنار رینگ می بره و به اون ضربه می زنه می خواد پدیگری بزنه که جف هاردی نمی زاره حالا جف هاردی می یاد داخل رینگ و یک تورن بلوک به ادج می زنه ولی ادج بعد از اون یک سوپلکس به هاردی می زنه . هاردی دوباره بلند می شه و با ادج درگیر می شه در این درگیری هاردی موفق تره و ادج رو نقش بر زمین می کنه و کاور می کنه 1...2.. ولی تریپل اچ از پشت به هاردی ضربه می زنه می خواد پدیگری بزنه اما هاردی دفاع می کنه.حالا هاردی یک تورن بلاک به سر تریپل اچ می زنه.در همین لحظه ادج خودش و جف رو به بیرون رینگ می اندازه هردو به داخل رینگ برمی گردند . ادج می خواد یک اسپیر به جف هاردی بزنه اما هاردی با یک کلوزلاین دفاع می کنه .حالا جف هاردی یک توست آف فیت به تریپل اچ می زنه می ره واسه کاور که ادج نمی زاره و اونو به بیرون رینگ پرت می کنه. حالا او  هاردی رو به دیوار های امنیتی می کوبه. ( دیواری که تماشا گرا پشتش هستد) می زنه حالا اونو روی میز راء می اندازه و خودش می ره رو میز ای سی دابلیو جف بلند می شه و به طرف دیوا امنیتی می ره . جف سر ادج رو به میز راء می زنه. حالا هانتر تریپل اچ به کنار میز راء می یاد و هاردی رو روی میز می اندازه می خواد روی میز بهش پدیگری بزنه که ادج یک اسپیر به جف می زنه و اون دوتا روی میز اسمکداون فرود می یان. تریپل اچ که تو این اسپیر ناگهانی ادج صدمه ای اصلا ندیده و ادج رو به داخل رینگ می بره می خواد پدیگری بزنه که ادج بک دی دی تی می زنه تریپل اچ یک اسپاین باستر می زنه می یاد کاور کنه اما ولادیمی کوزلاو می یاد و اجازه کار نمی ده . حالا مت هاردی وارد می شه خیلی شلوغ شده همه مت رو تشویق می کنند او با ولادیمیر کوزلاو در گیر می شه . حالا هاردی بلند می شه و از بالای طناب به رو سر ولادیمیر کوزلاو می پره هردو دارنند کوزلاو رو می زنند ادج تنها مرد ایستاده در رینگ هست. تریپل اچ هم بلند می شه ادج یک اسپیر می زنه. ادج کاور میکنه 1...2.. اما تریپل اچ بلند می شه ادج بلند می شه ناگهان جف با صندلی به او ضربه می زنه ترپل اچ پدیگری می زنه . هردو سوپر استار ریتد آر سوپر استار و هانتر خسته رو زمین افتادند که ناگهان لرد آف فلی یک اسوانتون روی ادج می ره و تریپل اچ رو بیرون رینگ می اندازه و کاور می کنه 1...2...3 . جف هاردی برای اولین بار دابلیو دابلیو ای چمپین می شه و این در تاریخ دابلیو دابلیو ای برای اولین بار هست که اتفاق می یفته. بعد مسابقه جف با کمربند به بالای سکو ورزشگاه می ره و با تماشاگرا شادی خود رو قسمت می کنه.

برنده: جف هاردی ( چمپین جدید دابلیو دابلیو ای برای اولین بار در تاریخ )

 

واقعا نمی دونم چی بگم ولی من کامپیوترم خراب بود و علی هم مریض از کسانی که با ما موندن ممنون هستیم این وبلاگ از فردا دوباره کار خودشو با جدیت شروع می کنه.

 :: اخبار کامل شد::نوشته شده توسط حسام صالحی ساعت 06:06 ب.ظ موضوع مطلب :‌ Pay-Per-View ,

لینك ثابت | نظرات ()